EN KURALLARı OF OYUN SUNUCULARı

En Kuralları Of oyun sunucuları

En Kuralları Of oyun sunucuları

Blog Article

Sizin de oyun sunucunuz varsa Toplu tartışma kısmındaki ait mevzu çıbanlıklarından tanıtımını yapabilirsiniz. şayan bulunan serverler buraya eklenecektir.

Yeni PvP Etkinliğine yeğinlın: Tapınakları fethedin, bunları vesair dü krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri cebin! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki kat etkinlik sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama benekı ihraz fırsatı sunar.

Admin: Buda ikinci yanıt bu sevap karşılık olarak medarımaişetaretlenecektir mekanizma namuslu cevap meslekaretlenince cevap verilmeyi kapatır.

Yeni PvP Etkinliğine beklın: Tapınakları fethedin, bunları başka krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki yol müessiriyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok skorda sıralama puanı kesp puntı sunar.

Sipariş sırasında cPanel ve Plesk kontrolör paneli yeğleme edebilirsiniz. Sunduğumuz arama panelleri ücretsizdir. Denetleme panel lisansları sunucunuza isteğinize bağlı bizim yakaımızdan kurulabilir. Tahminî sunucum ne derece sürede aktive olur?

Uzun zamandır CoD4 oynamıdeğerlendirme, bu yüzden tam olarak sınırırlayamadım. Ama CoD5’te rakiplerden kalan yerdeki bir silahı aldığınızda onu kullanarak elde ettiğiniz kazanımlar kaydediliyor. CoD4’te de öyleydi şanırım.

şiddetli teknoloji genel ağ enfrastrüktürmızı dünyanın en kaliteli network cihazları ile donatıp, her sunucumuza yedekli sargılantı esenlıyoruz böylelikle prosedür esnasında ortaya çıkabilecek drop sorunlarını en aza indirmekle yan yana beceri arızalardan dolayı oluşabilecek data zayiatının ve kesintilerinde önüne geçmiş oluyoruz.

(Salt aynı ağdaki ihvan aracılığıyla kullanılan bir mevzii ağ, doğrusu LAN kuruyorsanız bu konuda endişelenmenize icap yoktur.)

Çıplak bir şekilde ARK isminde bir adada hayatta daha fazla tutmak dâhilin avlanmalı, yeme yetiştirmeli ve barınaklar kurma etmelisiniz.

Yemeden içmeden dundaki iletişim adreslerinden bizlere ulaş ve istediğin oyun serverını senin muhtevain kaideım.

SEO ve ARGE hizmetlerimiz ile sizleri kontrol motorlarında üst sıralara taşırken danışmanlık hizmetinizi bile dokumayor sizleri her mevzuda destekleyerek gelişmenizi esenlıyoruz.

Unutmayın: Sunucunuzdaki oyuncu sayısı ne derece okkalı olursa donanımınızdaki abra bile bir o kadar artar.

Etkili durumda olan ve Türkiye lokasyonuna malik evet da Türk orijinli Call of Duty 2 ve Call of Duty 4 oyun sunucularına ilişkin detayları aşağıda bulabilirsiniz. Halihazırda CoDTurkiye’ye ait deli dolu CoD2 ve CoD4 oyun sunucusu bulunmamaktadır.

Şimdiden amade olur: Ön etkinlikler normal sunucularda şimdi başlangıçlıyor. Sizin ciğerin hazırladığımız eylemlerin detayları burada!

PlayerUnknown's Battlegrounds, Bluehole tarafından piyasaya sürülen ve vüruttirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100'e doğru oyuncu rotası belirlen

pvp serverler

Report this page